Chrobry III

03_chrobrego_m

OPIS INWESTYCJI

Osiedle Chrobry III jest to zamknięte osiedle położone w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Świder. Składa się ono z ośmiu budynków dziewięciorodzinnych oraz wolnostojącego zamkniętego budynku garażowego. W budynkach tych znajdują się mieszkania dwu- oraz trzypokojowe o powierzchni od ok. 52 m2 do ok. 72 m2. Każdy znajdzie mieszkanie o zadawalającej powierzchni i ustawieniu.

 

 

 

02_chrobrego_mDANE DODATKOWE
Do każdego mieszkania dodatkowo płatne jedno miejsce postojowe w zamkniętym wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynku garażowym lub na terenie nieruchomości. W cenie każdego mieszkania komórka lokatorska. Mieszkania na parterze dostępne dla osób niepełnosprawnych. Teren osiedla ogrodzony, automatyczne bramy wjazdowe na teren osiedla oraz do garażu.

INNE
Instalacja teletechniczna, domofonowa. Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe, nowoczesna stolarka okienna z nawiewnikami. W każdym budynku kotłownia gazowa – nowoczesne kotły kondensacyjne wraz z zasobnikiem ciepłej wody. Woda, kanalizacja, gaz – miejskie. Teren osiedla oświetlony, wyznaczone miejsce na plac zabaw.

 

01_chrobrego_m
Powierzchnia mieszkań: od 52 m2 do 72 m2
Liczba pokoi: od 2 do 3
Liczba budynków mieszkalnych: 8
Liczba mieszkań w budynku: 9
Liczba budynków garażowych: 1
Liczba kondygnacji: 3
Rodzaj własności: prawo własności
Materiał budowlany: Porotherm
Standard wykończenia: deweloperski

 

 

 

PRZYKŁADOWE RZUTY MIESZKAŃ

mieszkanie1 mieszkanie2 mieszkanie3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RZUT PRZYKŁADOWEGO POWTARZALNEGO PIĘTRA

rzutIpiętra

W OKOLICY
Rzeka Świder, apteka, budynek handlowo-usługowy, budynek rekreacyjny (siłownia, sala kardio, hala sportowa), obiekt Z-Hotel**** Business & Spa (basen rekreacyjny z atrakcjami, Spa, sale konferencyjne, restauracja),  przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła.